Heated Box

Nasz system podgrzewania zaprojektowaliśmy z myślą o cateringach dostarczających posiłki wymagające podgrzania przed zjedzeniem. Heated Boxy sprawiają, że korzystanie z diety pudełkowej staje się jeszcze wygodniejsze, a każdy posiłek jest doskonale podgrzany.

Proces podgrzewania

Aby podgrzać lunchbox z jedzeniem, należy umieścić go w pudełku Heated Box i aktywować wkład podgrzewający poprzez dolanie szklanki wody. Po chwili przestrzeń między pudełkami wypełni się gorącą parą.

Lunchbox musi być wykonany z materiału odpornego na temperaturę takiego jak polipropylen lub pulpa trzcinowa.

Podczas podgrzewania ważne jest, aby nie przebijać, ani nie zrywać folii ochronnej z posiłku, ponieważ tworzy ona swego rodzaju reflektor cieplny.

W przeciwieństwie do kuchenki mikrofalowej, podgrzewacz Heated Box nie wytrąca cząsteczek wody z jedzenia. Dzięki temu nie występuję nagły wzrost ciśnienia mogący rozerwać folie ochroną, a posiłek po podgrzaniu nie będzie suchy.

Po upływie około 12 minut, należy zerwać folie ochroną i wymieszać jedzenie. GOTOWE!

Wkłady podgrzewające Heated Box

Wkład podgrzewający do aktywacji potrzebuje jedynie szklankę wody.

Podczas kontaktu z H20, substancją reagującą egzotermicznie i aktywującą proces podgrzewania jest CaO, czyli tlenek wapnia.

Umieszczony wewnątrz woreczka włókninowego przepuszczającego jedynie wodę, tlenek wapnia pozostaje tam przez cały proces podgrzewania.

Wkład pochłaniając wodę zamienia ją w gorącą parę, a dzięki konwekcji wędrujące do góry ciepło, podgrzewa lunchbox z jedzeniem.

Czytelna instrukcja obsługi sprawia, że użycie podgrzewacza jest bardzo proste i wygodne, nawet dla osoby, która ma z nim styczność po raz pierwszy.

Pudełka Heated Box

Pudełko Heated Box z powodzeniem może być używane wielokrotnie. Materiał z jakiego zostało wykonane to polipropylen – w pełni nadające się do recyklingu tworzywo, odporne na wysoką temperaturę. Heated Boxy zostały zaprojektowane tak, aby pasować do popularnie używanych lunchboxów. Dzięki temu ich implementacja nie wymaga zmian w logistyce pakowania posiłków.

0
Twój koszyk jest pusty! Przeglądaj produkty Wróc do zakupów
Heated Box informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij